Lütfen sayfayı seçiniz

Android Uygulamaları Bilgisayarda Kullanmak

Android ve IOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiği ve en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Clash of Clans‘ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi bilmiyorsanız bu yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Clash of Clans oynama keyfini yaşayabileceksiniz.

Eğer Clash of Clans oyuncusuysanız çok iyi bileceğiniz üzere online olmadığınız sürelerde köyünüze saldırı alıyorsunuz. Açıkcası bu durum Clash of Clans oyuncularının canını en çok sıkan durumlardan bir tanesi. Bilgisayarınızdan Clash of Clans’ı açarak sürekli aktif olabilir ve böylece saldırıların önüne geçebilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparım diye merak ediyorsanız, cevap ”Bluestacks” programı. Emülatör programı olan Bluestacks, Android uygulama ve oyunları bilgisayarınız üzerinde açmanızı sağlıyor. Bu programı kullanarak köyünüzü bilgisayarınız üzerinde dilediğiniz kadar açık bırakarak gelecek olan tüm saldırıları engelleyebiliyorsunuz.

Aşağıda zleyeceğiniz adımlarla BlueStacks programını kolaylıkla bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

1) Bluestacks İndir
Windows İçin Android Oyunları ve Uygulamaları Oynatma Programı
BlueStacks’i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2) Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.

3) BlueStacks Kurulumu
Kurulum işlemi bittikten sonra masaüstünde yada programı kurduğunuz dosya içerisinden programın ikonuna tıklayarak açmanız gerekiyor. Programı açtıktan sonra ekran üzerinde popüler kullanılan oyun ve uygulamaları göreceksiniz. Bu ekran üzerinde Clash of Clans‘ı bularak giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca Clash of Clans dışında diğer uygulama ve oyunları da BlueStacks emülatörü ile açmanız mümkün.

4) Clash of Clans Açma
Son Adım! Bir önceki adımda gördüğünüz işlemi yaparken sizden Google hesabınıza giriş yapmanız isteniyor. Burada telefon yada tabletinizde kullandığınız Google hesabınızın e-posta ve şifresini girerek giriş yapmanız gerekiyor. Eğer giriş yapmazsanız, Clash of Clans köyünüze erişim sağlayamıyorsunuz ve size sıfırdan başlayacağınız 1. seviye köy açılıyor. Güvenli bir emülatör olan BlueStacks’e güvenerek giriş bilgilerini gönül rahatlığı ile girebilirsiniz.

Gerekli bilgileri yazıp hesabınıza giriş yaptıktan sonra yada yeni hesabınızı oluşturduktan sonra Clash of Clans oyununa girebiliyorsunuz. Eğer daha önceden oyunu oynuyorsanız, kendi köyünüz yükleniyor. Daha önceden bir Clash of Clans oyuncusu değilseniz, yukarıda da belirttiğim gibi yeni bir köy oluşturuluyor ve oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Not: Hesabınıza giriş işlemleri biraz uzun sürebiliyor.
Alıntı: Tamindir

Nasıl Bir Web Sayfası Nasıl Bir Web Sayfası
Her yeni gün bir firma ticaret hayatında yerini alıyor ve henüz ofisini bile oluşturmadan önce internetteki ofisinin yerini a...
Logo Tasarımı Logo Tasarımı
Kurumunuzun dilsiz sözcüsü olan logonuz, dünyanın her yerinde sizi temsil etmektedir. Bu nedenle kurumunuz için iyi planlanmı...
E-Bülten E-Bülten
E-Bülten’ler internetin geliştiği ve vazgeçilmez bir pazarlama aracı olduğu tüm ülkelerde yıllardır kullanılmaktadır. Sayfa s...