Lütfen sayfayı seçiniz

YouTube Kanalı İçin Android Uygulama

    Her geçen gün hayatımızda daha fazla yer kaplayan mobil cihazlar ve uygulamalar, bazılarımız için neredeyse kendini ifade etme biçimi haline geldi. Evde, işte, okulda, yolda elimizden düşürmediğimiz tabletler ve telefonlar ile insanoğlunun yeni bir evrimin başlangııcında olduğunu varsayabiliriz. Fakat konumuz bu değil. Bunun açıklamasını sosyologlara bırakalım.
    Eğer amatör bir müzik grubuysanız veya YouTube kanalınız varsa kolaylıkla kendi Android uygulamanızı yapabilirsiniz.

Öncelikle Appsgeyser adresine gidip kendinize bir üyelik almanız gerekiyor.

Üye olduktan sonra Create App butonuna tıklıyoruz.

Seçeneklerden Media’ya tıklayıp YouTube‘u seçiyoruz.

Uygulama ayarları için alt resimde işaretli yere YouTube kanalımızın veya playlistimizin linkini kopyalayıp yapıştırıyoruz.

 

 

 

Uygulamamız için kullanmak istediğimiz ismi yazıyoruz.

Uygulamayı indirecek olan kullanıcılar için gerekli açıklamayı yazıyoruz.

Uygulama için kullanacağımız ikonu belirliyoruz. İsterseniz varsayılan ikonu veya kendi hazırladığınız bir görseli kullanabilirsiniz. (Görselin boyutları max. 512×512 pixel olmalı.)

Ve tüm bu işlemler bittikten sonra Create App butonuna basıyoruz.

 

Artık YouTube kanalımız için mobil uygulamamız hazır. İndirme linkini veya bizzat uygulamanın apk dosyasını paylaşabiliriz. Hatta Google Play‘de hesap açarak uygulamamızı oraya da atabiliriz. Sanırım bunun için 25 dolar kayıt ücreti ödemek gerekiyor.

 

Not: Bu uygulama Android işletim sistemi içindir. Google Play dışında direkt indirilecekse cihazın Ayarlar / Güvenlik sekmesinden “Bilinmeyen kaynaklar“a izin verilmiş olması gerekmektedir.

Nasıl Bir Web Sayfası Nasıl Bir Web Sayfası
Her yeni gün bir firma ticaret hayatında yerini alıyor ve henüz ofisini bile oluşturmadan önce internetteki ofisinin yerini a...
Logo Tasarımı Logo Tasarımı
Kurumunuzun dilsiz sözcüsü olan logonuz, dünyanın her yerinde sizi temsil etmektedir. Bu nedenle kurumunuz için iyi planlanmı...
E-Bülten E-Bülten
E-Bülten’ler internetin geliştiği ve vazgeçilmez bir pazarlama aracı olduğu tüm ülkelerde yıllardır kullanılmaktadır. Sayfa s...